Proszę czekać...
zamknij

zabiegi-pielegnacyjne

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 08.05.2014

Nasz salon kosmetyczny funkcjonuje już od 14 lat. Wiele lat doświadczeń pozwala nam stosować najwyższej jakości, kompleksowe zabiegi kosmetyczne oraz medycyny estetycznej. Realizujemy zabiegi luksusowej pielęgnacji dla każdego typu cery. Jest to metoda oparta na unikatowym i wyjątkowym w swojej kompozycji składzie. Łączy ona substancje naturalnego pochodzenia z odkryciami naukowym z technologii high-tech. Unikatowa kompozycja wyselekcjonowanych ekstraktów królewskich z winogron oraz innowacyjnego aktywatora skóry pozwala na uzyskanie wyjątkowych efektów.

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 10.05.2014

Salon urody Aspasja od wielu lat z powodzeniem działa na łódzkim rynku kosmetycznym. Szeroka oferta salonu dostosowana jest do kobiet w każdym wieku i do wszelkich ich potrzeb pielęgnacyjnych. Aspasja w swojej ofercie ma najpowszechniejsze usługi kosmetyczne takie jak: oczyszczanie twarzy, peelingi chemiczne, depilację, stylizację paznokci, przedłużanie i zagęszczanie rzęs oraz wiele innych. Obok tych najpopularniejszych w Aspasji przeprowadzane są zabiegi z zakresy kosmetologii i medycyny estetycznej.

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 10.05.2014

Jesteśmy salonem kosmetycznym i SPA. Prowadzimy działalność na terenie Łodzi. Kierujemy ofertę do mężczyzn i kobiet dbających na co dzień o piękno swojego ciała. Posiadamy kwalifikacje fryzjerskie, z zakresu zabiegów medycyny estetycznej i sprzedaży kosmetyków naturalnych. Organizujemy liczne promocje okolicznościowe, proponujemy pakiety obniżające koszty skorzystania z atrakcyjnych zabiegów. Prowadzimy higieniczny salon ze świetną atmosferą, dlatego zapraszamy wszystkich klientów, pragnących odświeżenia.

Więcej o firmie: Odchudzanie Łódź
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 10.05.2014

Gabinet kosmetyczny Aspasja to wyjątkowe miejsce zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. To tu znajdą zabiegi jakich nie posiadają w ofercie inne gabinety. Makijaż, stylizacja fryzur i paznokci, odchudzanie dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości, a do tego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym usuwanie zmarszczek i wszelkiego typu niedoskonałości. Dodatek w ofercie stanowią masaże i zabiegi relaksacyjne. Wszystkie usługi mogą być połączone w wygodne pakiety, klienci mogą korzystać też z wybranych, pojedynczych zabiegów.

Strona Select Beauty

Select Beauty

Dodano: 21.03.2020
Salon Select Beauty tworzony jest przez zespół dyplomowanych kosmetologów, którzy podczas wykonywanych zabiegów na pierwszym miejscu stawiają ich jakość i satysfakcję klienta. Profesjonalna kadra specjalistów dba o każdy detal świadczonych usług od rozmowy wstępnej, przez zabiegi pielęgnacyjne, modelujące, epilujące aż po ostatnie chwile rozmowy z klientem. Priorytetem działań firmy jest satysfakcja klienta z wykonanego zabiegu, a rzetelność i solidność są jej wizytówką na rynku usług kosmetycznych.

Zmiany skórne u dorosłych

Często sądzimy, że pewne choroby i dolegliwości mogą dotyczyć tylko wybranej grupy ludzi. Tak jest przecież z trądzikiem.

Wizyta u dermatologa. Co warto o niej wiedzieć ?

Zmiana skórna powoduje wśród wielu osób niepokój, stres i dyskomfort. Często towarzyszy jej także wstyd, który powoduje brak chęci skonsultowania naszego przypadku z lekarzem.