Proszę czekać...
zamknij

Auto-szkoły

Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 06.06.2016
Szukasz profesjonalnie prowadzonych zajęć z prawa jazdy? Jeżeli tak, koniecznie sprawdź ofertę auto szkoły Extreme, która od lat szkoli kierowców w województwie łódzkim! Firma Extreme oferuje przede wszystkim rzetelnie przekazywaną wiedzę kursantom w nowoczesnych salach dydaktycznych oraz naukę jazdy prowadzoną przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów. Każdego kursanta w naszej auto szkole traktujemy indywidualnie, dostosowując się do jego preferencji oraz godzin, w których chciałby jeździć samochodem kursowym. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej Extreme!
Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 09.07.2016
Nasza szkoła nauki jazdy od 1990 roku działa na rynku realizowania dla naszych klientów profesjonalnie przygotowywanych kursów nauki jazdy, które zapewniają naszym kursantom zarówno odpowiednie przygotowanie do zdawania egzaminów na poszczególne kategorie prawa jazdy a jednocześnie indywidualnie dopasowaną naukę i realizowaną przez zespół doświadczonych instruktorów. Zapewniamy również specjalistyczne kursy oraz szkolenia dla kierowców. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy!
Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
Zlokalizowany w samym centrum Łodzi Ośrodek Kształcenia Kierowców First Drive oferuje profesjonalne szkolenia dla kandydatów na kierowców. Zapewnia wysoki poziom nauki i opiekę dedykowanych instruktorów. Stawia na naukę prawidłowych odruchów podczas jazdy samochodem i bezpieczne prowadzenie pojazdu. W szkole pracują doświadczeni instruktorzy nauki i techniki jazdy. Dysponują szeroką wiedzą, którą umiejętnie przekazują kursantom. Ośrodek zapewnia indywidualne podejście, miłą atmosferę i konkurencyjne ceny kursów.