Proszę czekać...
zamknij

Biznes

Brak obrazka

Adwokat Niedziałek

Dodano: 07.01.2015
Jesteśmy wyspecjalizowaną i mocno doświadczoną kancelarią adwokacką. Posiadamy biura stacjonarne na terenie Łodzi i w Sieradzu. Chętnie jednak dojedziemy do klientów lub odpowiemy na zapytania drogą elektroniczną. Podejmiemy się Państwa reprezentacji przed urzędami, sądami, kontrahentami, innymi organizacjami, zawsze bazując na interesach klienta. Szeroki zakres usług, a do tego ogrom kontaktów branżowych stawia nas w czołówce krajowych kancelarii. Kochamy prawo, a jeszcze bardziej uwielbiamy zadowolenie klienta. Zachęcamy do kontaktu.
Brak obrazka

HR Partners

Dodano: 27.03.2013
Szukasz nowych pracowników do swojej firmy? Chciałbyś, by były to osoby możliwie najlepiej wykwalifikowane i spełniające wszystkie Twoje wymagania? Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą firmy HR Partners. Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych, szkoleniowych oraz doradztwie personalnym. Zaufaj naszemu bogatemu doświadczeniu i znajdź odpowiednie osoby na stanowiska w Twojej firmie. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.
Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 13.12.2015
Nasza aplikacja to nowoczesne narzędzie, które pozwala na tworzenie własnych ścieżek rozwoju osobistego, które na podstawie preferencji, stylu życia danej osoby są w stanie wyznaczyć właściwe diagnozy na podstawie, których można podejmować działania prowadzące od osiągnięcia wyznaczonych celów. Jednocześnie za pośrednictwem naszej aplikacji użytkownicy zyskują również dostęp do wsparcia ze strony doświadczonych coachów oraz trenerów. Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo użytkowania aplikacje i przechowywania danych.
Więcej o firmie: Asertywność w pracy
Strona Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Dodano: 28.05.2018
W naszych szkołach oraz placówkach oświatowych zapewniane są szkolenia oraz kursy. Pozwalają one na zapewnienie kompetencji zawodowych. Uzyskanie nowych kompetencji czy też zwiększenie kwalifikacji zawodowych pozwala na zapewnienie potwierdzenia ich po naszych kursach poprzez uzyskanie zarówno zaświadczeń na drukach MEN a także certyfikatów. Jednocześnie kursy i szkolenia dostępne są w szerokim zakresie w naszych szkołach, które działają na terenie całego kraju w 21 miastach. Gwarantujemy również wysoki standard realizowania zamówień.
Więcej o firmie: Kursy zawodowe
Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 11.03.2016
Firma konsultingowa PL Europa, posiada jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku. Coś co odróżnia tą działalność od pozostałych jest fakt, że tworzy ją sztab profesjonalistów z branży. Firma zajmuje się szeroko pojętym doradztwem biznesowym, zarządzaniem finansami, księgowością, szkoleniami oraz innymi usługami świadczonymi na zasadzie outsourcingu. Zatrudniani przez nią ludzie są ekspertami w takich branżach jak finanse, marketing, pozyskiwanie funduszy unijnych i inne. Doskonali praktycy biznesu i doświadczeni ekonomiści, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą.