Proszę czekać...
zamknij

Budownictwo

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.10.2020
Firma Iwona Pellets specjalizuje się w budowie kominków. Prócz tego świadczy usługi m.in. w zakresie sprzedaży Pelletu.

Wieloletnie doświadczenie firmy

Firma działa od 2014 roku. Swoje początki zawdzięcza grupie IWONA, która powstała w latach osiemdziesiątych XX wieku. Początkowo to właśnie oni zajmowali się produkcją kominków. Aktualnie grupa Iwona zajmuje się m.in. sprzedażą materiałów budowlanych.

Firma liderem w sprzedaży PELLETU w Polsce

Iwona Pellets gwarantuje dostępność pelletu o każdej porze. Odpowiednie magazynowanie sprawia, że charakteryzuje go bardzo niska wilgotność i wysoka jakość opałowa.
Więcej o firmie: grille ogrodowe
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 07.10.2016

Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu hal stalowych. Nasze usługi obejmuje pełne wsparcie przy realizowaniu nowoczesnych, hal stalowych. Wykonujemy projekty i dokumentację niezbędną do otrzymania pozwolenia na budową, prace ziemne i fundamentowe, prace budowlano-montażowe, prace instalacyjne i posadzkarskie. Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe, centralnego ogrzewania oraz elektryczne, klimatyzację i wentylację. Zapewniamy również wykonanie zagospodarowania terenu oraz przyłączenia do sieci telekomunikacyjnej.

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 28.08.2015
Firma Pulako posiada w swojej ofercie posadzki najlepszych producentów. Osobom planującym nawierzchnię do parkingów podziemnych i garaży rekomenduje posadzkę Eurofloor RCWA. EUROFLOR RCWA jest wodorozcieńczalną powloką na bazie żywicy epoksydowej i utwardzacza aminowego. W zależności od grubości stosowana jest albo jako zabezpieczenie podłóg betonowych i ścian w pomieszczeniach o niskiej wilgotności powietrza: w garażach, magazynach, przejściach podziemnych itp. albo jako zabezpieczenie podłóg betonowych i ścian w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych o średnim i dużym natężeniu ruchu i podwyższonych wymogach higienicznych. Charakteryzuje się wysokim uodpornieniem chemicznym oraz zapobiega pyleniu.
Strona Riwal Poland

Riwal Poland

Dodano: 11.08.2013
Riwal zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie wypożyczania, serwisowania oraz sprzedaży używanego sprzętu budowlanego. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko podesty nożycowe, przegubowe i ładowarki teleskopowe na wynajem, ale także sprawny i szybki serwis, staramy się bowiem naprawiać usterki w ciągu doby od zgłoszenia, zapewniamy oryginalne części. Ponadto prowadzimy szkolenia na operatorów ładowarek teleskopowych i podestów ruchomych. Chcesz zapoznać się z naszą ofertą? Zajrzyj na www.riwalpoland.pl. Gorąco zapraszamy!
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 05.08.2016

Wapol to profesjonalna firma zajmująca się montażem i sprzedażą wykładzin. Nasza firma działa na rynku od 2007 roku. Posiadamy szeroką ofertę produktów oraz usług, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wapol to wykładziny PVC, dywanowe i sportowe. Stawiamy na połączenie estetyki i funkcjonalności oferując nasze rozwiązania zarówno biurom jak i instytucjom czy firmom. Jeśli zależy Ci na otrzymaniu najwyższej jakości to postaw na nas. Serdecznie zapraszamy.

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 03.08.2016
Doświadczenie naszej firmy pozwala nam zapewnić naszym klientom biznesowym realizowanie usług dotyczących zarówno zarządzania a także kontrolowania wód gruntowych, które możemy wykonać zarówno na terenie kraju oraz poza granicami kraju. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych usług dla różnych branż w zakresie między innymi odwodnienia oraz kontrolowania wód gruntowych, wiercenia studni oraz odwiertów badawczych, które możemy wykonać z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.