Proszę czekać...
zamknij

Dom i ogród

Strona Asd

Asd

Dodano: 02.04.2015
Działamy na rynku systemów zabezpieczeń. Oferujemy urządzenia związane z systemami włamania i napadu, kontroli dostępu oraz sygnalizacji pożarowej. Sprzedaż tych urządzeń uzupełniają również usługi takie jak instalacja, montaż i serwis. ASD to firma, która oprócz tych urządzeń ma w ofercie urządzenia do systemów nagłaśniających, konferencyjnych, okablowania strukturalnego jak również telewizji przemysłowej. Oferowane przez nas produkty oraz usługi to najwyższa jakość i pełen profesjonalizm, które są potwierdzone przez koncesję Ministra Sprawa Wewnętrznych i Administracji.
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 13.12.2015
Czujki wewnętrzne będące jednym z elementów ofert firmy Asd to produkty w pełni profesjonalne, spełniające nawet najwyższe wymogi związane z bezpieczeństwem! Czujki wewnętrzne ostrzegają między innymi przed pożarem, dymem, gazem oraz wstrząsami. Wszystkie realizowane przez nas systemy dopasowywane są do indywidualnych potrzeb Klienów. Zapewniamy, że będziecie Państwo zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług oraz sprzętu! Więcej informacji o produktach i ofercie udostępniamy na stronie asd.pl.
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 30.01.2015
Dzisiaj aby wykonać instalację alarmową, nie powinno to nikomu sprawić zbyt dużego problemu. wystarczy wybrać odpowiednią firmę, aby mieć pewność, że zostanie ona wykonana jak najbardziej prawidłowo. Do takich z pewnością należy firma ASD, która działa na naszym rynku przeszło 20 lat. To właśnie tak długi staż powoduje że firma jest w stanie sprostać wymaganiom każdego zgłaszającego się do niej klienta. Dzięki temu wykonane przez nią instalacje są na bardzo wysokim poziomie. Firma zajmuje się także ich serwisem oraz samą sprzedażą niezbędnych do ich wykonania urządzeń.
Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 13.10.2018
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania dla naszych klientów sprzedaży wysokiej jakości osłon okiennych pozwala nam zapewnić dostarczenie wyrobów cechujących się trwałością, łatwym montażem oraz demontażem a także wykonaniem z wysokiej jakości materiałów zarówno stalowych oraz aluminiowych. Dostarczamy wyroby, które zrealizowane w nowoczesnym stylu a jednocześnie w szerokim zakresie kolorystyki. Zapewniamy naszym klientom między innymi żaluzje, rolety, plisy, markizy oraz moskitiery.
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 31.07.2016
Firma PHU Artex posiada jedną z najszerszych ofert w zakresie kompleksowych usług pielęgnacji zieleni. Wykwalifikowana kadra, która zajmuje się wykonywaniem zleceń, posiada jedne z najważniejszych certyfikatów – European Treeworker. Firma działa na terenie całego kraju, w miastach, terenach zadrzewionych, parkach, na ulicach i cmentarzach. Do usług świadczonych przez firmę należy między innymi wycinka drzew metodą alpinistyczną, karczowanie gęsto zakrzewionych terenów, sadzenie drzew i krzewów oraz ich pielęgnacja oraz koszenie traw, zakładanie trawników i usuwanie pni. 
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 12.12.2014
Marka Villa Decor powstała kilka lat temu i do dziś gości w sklepie internetowym oraz w opoczyńskim salonie. Jej nazwa nierozerwalnie wiąże się ze wszystkim tym, co może stanowić niepowtarzalny element wyposażenia wnętrza, jednak nie jakikolwiek, ale taki, który przesycony jest pozytywna energią. Podstawowym założeniem właścicieli i twórców marki jest poszukiwanie przedmiotów ponadczasowych i posiadających duszę. Osiągany efekt wart jest włożonej w długie poszukiwania pracy, a każdy, kto kocha otaczać się pięknymi przedmiotami znajdzie tu coś dla siebie.