Proszę czekać...
zamknij

Farmaceutyka

Brak obrazka

Benzacne

Dodano: 06.08.2015
Na rynku istnieje wiele środków, które pozwalają zwalczać objawy trądziku pospolitego, jednak nie każdy wykazuje tak skuteczne i kompleksowe działanie jak Benzacne. Ten bezzapachowy żel wnika w głąb skóry, niezależnie od tego, na jakim etapie jest rozwój trądziku. Benzacne wyprodukowała firma Takeda Pharma Sp. z o.o., której przedstawiciele bardzo dokładnie opisują działanie środka na stronie benzacne.pl. Na tej właśnie witrynie można znaleźć opinie osób, które do tej pory korzystały z Benzacne.
Strona Słońce w pigułce

Słońce w pigułce

Dodano: 25.06.2015
Witamina D jest jedną z najbardziej niedocenianych. Pomaga ona w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu odpornościowego, co przekłada się na ogólną pracę całego organizmu. Dostarczana jest ona głównie dzięki promieniom słonecznym, lecz w naszym klimacie możemy liczyć na jej wytwarzanie jedynie przez kilka najcieplejszych miesięcy w roku. Poza tym okresem musimy pilnować diety bogatej w tłuste ryby lub dostarczać tą witaminę za pomocą suplementacji. VITA buer D3 jest znakomitym suplementem, dającym pełne zapotrzebowanie w tą witaminę już w jednej kapsułce.

Wizyta u dermatologa. Co warto o niej wiedzieć ?

Zmiana skórna powoduje wśród wielu osób niepokój, stres i dyskomfort. Często towarzyszy jej także wstyd, który powoduje brak chęci skonsultowania naszego przypadku z lekarzem.

Zmiany skórne u dorosłych

Często sądzimy, że pewne choroby i dolegliwości mogą dotyczyć tylko wybranej grupy ludzi. Tak jest przecież z trądzikiem.