Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Poznaj druk na plastiku z fingerprint.pl

Brak obrazka

Fingerprint.pl

Dodano: 01.12.2019
FingerPrint jest łódzką firmą drukarską pomagającą w przygotowaniu materiałów wizualnych. Od ulotek po wobblery i proofy, FingerPrint wykorzystuje parki technologiczne swoich działów do dostarczenia klientom materiałów najlepszej jakości w najszybszym tempie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, dostarczane klientom materiały spełniają najwyższe standardy zarówno techniczne, jak i wizualne. Nad przebiegiem wszystkim procesów czuwa siedmioosobowy zespół złożony z doświadczonych ekspertów, dla których grafika to przede wszystkim pasja.

Druk na plastiku

Finger Print to drukarnia oferująca swoim klientom najwyższą jakość usług oraz kompleksową obsługę. Wykonuje druk offsetowo- cyfrowy, a silną pozycję na rynku potwierdza jej ponad dwudziestoletnia obecność w branży drukarskiej. W ofercie produktowej znajdują się m.in. opakowania, katalogi, notesy, wobblery ulotki, standy i wiele innych akcesoriów użytkowych oraz marketingowych. Jedną z podstawowych usług jest druk na plastiku, który wykonywany jest metodą H - UV. Technologia pozwala również na zadrukowanie powierzchni tworzyw sztucznych oraz papierów syntetycznych. Zadruk odbywa się na specjalnych foliach takich jak:PP, PET, PCV, elektrostatyczna, adhezyjna, z mikrossawkami oraz folia z kropelkami kleju PCV. Każda z nich posiada inne właściwości, co determinuje ich różnorodne zastosowanie. Druk na plastiku dedykowany jest przede wszystkim opakowaniom, które wykorzystywane są do przechowywania leków, kosmetyków, produktów spożywczych lub alkoholi, a także produktów dekoracyjnych takich jak zawieszki lub ozdoby.
Adres:
28 PŁK. STRZELCÓW KANIOWSKICH 56
WWW:
Kod:
90-559
E-mail:
biuro@fingerprint.pl
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
609 400 919

Jak dojechać do firmy Fingerprint.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 02.05.2019
Chilli Event jest agencją eventową, która zajmuje się organizowaniem profesjonalnych eventów na terenie całej Polski. Firma w swojej ofercie posiada m.in. organizację pikników firmowych,...