Proszę czekać...
zamknij

Sprzątanie

Brak obrazka

Eujuicers

Dodano: 11.04.2015
Zapewniamy na polskim rynku pochodzące od jednego z największych dystrybutorów na europejskim rynku sokowirówki oraz wyciskarki do soków. Oferujemy modele posiadające nowoczesne funkcje, które pozwalają między innymi na uzyskanie dużej wydajności przy produkowani soków. Nasze wyciskarki pozwalają również na korzystanie z takich funkcji, jak mielenie kawy czy zboża, robienie musów, przecierów, dżemów, puree, sorbetów. Zapewniamy urządzenia niezawodne, które posiadają wieloletnie gwarancje, które wynoszą nawet 15 lat.
Więcej o firmie: Sokowirówki, Wyciskarka do soków
Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 25.03.2014
Jesteśmy przekonani, że obsługa techniczna marki Inwemer zaspokoi Państwa indywidualne potrzeby w zakresie utrzymania nieruchomości w idealnym stanie. Zarządzamy technicznie budynkami. Usprawniamy także typowe aspekty eksploatacyjne oraz konserwacyjne. Zatrudniamy doświadczonych i certyfikowanych specjalistów kontrolujących wszystkie grupy urządzeń. Wykonujemy ponadto bieżące naprawy. Dzięki naszym fachowcom wzmacniają Państwo stale wizerunek w oczach klientów. Zadbane i sprawnie działające wnętrza sprzyjają realizacji bieżących zadań.
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 20.01.2014
Świadcząc swoje usługi wyróżniamy się przede wszystkim profesjonalizmem i bogatą ofertą. Zaskakujemy klientów dużym zaangażowaniem w to co robimy. Doradzamy im w zakresie wyboru usług pracowników tymczasowych, ochrony osób i mienia, obsługi technicznej oraz usług skupiających się na utrzymywaniu czystości. Wszystkie oferujemy na terenie całej Polski, w wyróżnionych miastach każdego województwa. Dzięki temu korzystać z nich mogą praktycznie wszyscy, niezależnie od tego w jakim regionie kraju działają.
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 30.01.2015
Poszukujesz firmy sprzątającej wielkie powierzchnie, która zapewni wysoką jakość usług? Właśnie znalazłeś. Zajmujmy się profesjonalnym sprzątaniem biur, instytucji, przedsiębiorstw produkcyjnych, centrów handlowych i logistycznych. Od 19 lat obsługujemy klientów, dostosowując ofertę do ich potrzeb, oferując nowoczesne rozwiązania i sprawną organizację. To sprawia, że zaufali nam między innymi Bank BGŻ, ZUS i PGE. Bądź jednym z nich. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.