Proszę czekać...
zamknij

Instalacje alarmowe

Strona Asd

Asd

Dodano: 02.04.2015
Działamy na rynku systemów zabezpieczeń. Oferujemy urządzenia związane z systemami włamania i napadu, kontroli dostępu oraz sygnalizacji pożarowej. Sprzedaż tych urządzeń uzupełniają również usługi takie jak instalacja, montaż i serwis. ASD to firma, która oprócz tych urządzeń ma w ofercie urządzenia do systemów nagłaśniających, konferencyjnych, okablowania strukturalnego jak również telewizji przemysłowej. Oferowane przez nas produkty oraz usługi to najwyższa jakość i pełen profesjonalizm, które są potwierdzone przez koncesję Ministra Sprawa Wewnętrznych i Administracji.
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 13.12.2015
Czujki wewnętrzne będące jednym z elementów ofert firmy Asd to produkty w pełni profesjonalne, spełniające nawet najwyższe wymogi związane z bezpieczeństwem! Czujki wewnętrzne ostrzegają między innymi przed pożarem, dymem, gazem oraz wstrząsami. Wszystkie realizowane przez nas systemy dopasowywane są do indywidualnych potrzeb Klienów. Zapewniamy, że będziecie Państwo zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług oraz sprzętu! Więcej informacji o produktach i ofercie udostępniamy na stronie asd.pl.
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 30.01.2015
Dzisiaj aby wykonać instalację alarmową, nie powinno to nikomu sprawić zbyt dużego problemu. wystarczy wybrać odpowiednią firmę, aby mieć pewność, że zostanie ona wykonana jak najbardziej prawidłowo. Do takich z pewnością należy firma ASD, która działa na naszym rynku przeszło 20 lat. To właśnie tak długi staż powoduje że firma jest w stanie sprostać wymaganiom każdego zgłaszającego się do niej klienta. Dzięki temu wykonane przez nią instalacje są na bardzo wysokim poziomie. Firma zajmuje się także ich serwisem oraz samą sprzedażą niezbędnych do ich wykonania urządzeń.