Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Rolety rzymskie od Medea.net - najlepsze w łodzi!

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 13.10.2018
Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania dla naszych klientów sprzedaży wysokiej jakości osłon okiennych pozwala nam zapewnić dostarczenie wyrobów cechujących się trwałością, łatwym montażem oraz demontażem a także wykonaniem z wysokiej jakości materiałów zarówno stalowych oraz aluminiowych. Dostarczamy wyroby, które zrealizowane w nowoczesnym stylu a jednocześnie w szerokim zakresie kolorystyki. Zapewniamy naszym klientom między innymi żaluzje, rolety, plisy, markizy oraz moskitiery.

Rolety rzymskie łódź

Okna są jednym z najważniejszych elementów architektonicznych, niezależnie od tego, czy ogląda się budynek z zewnątrz, czy od środka. Warto zatem traktować je z uwagą. I dobrać styl dekoracji, który podkreśli urodę wnętrza, a zarazem będzie efektownie prezentował się zza szyby. Rolety lub żaluzje, zasłony albo moskitiery, panele czy plisy - walchlarz osłon okiennych, jakie proponujemy, jest tak duży, że łatwo będzie znaleźć te, które najlepiej dopasują się do stylu wnętrza i potrzeb mieszkańców.  

Pasują do każdego rodzaju okien

Rolety rzymskie świetnie sprawdzą się w oknach zamiast klasycznych zasłon czy firan. Uszyte z miękkich tkanin, układają się w poziome, równoległe fałdy, tworząc ciekawy efekt dekoracyjny. Jeśli tkanina jest przejrzysta, fałdy podwoją intensywność jej koloru. Jeśli jest kryjąca - równolegle układające się pasy z fałd stworzą przyjemny widok. Takie rolety wyraźnie rysują się na tle okna, wprowadzając do wnętrza ton elegancji i oryginalności. Stanowią też świetną osłonę przed słońcem, zwłaszcza jeżeli są uszyte z tkanin nieprzepuszczających światła. Są proste w obsłudze, podnoszone za pomocą mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Łatwo je odświeżyć, wystarczy po prostu zdjąć i wyprać. Praktyczne i niebanalne rolety rzymskie:http://medea.net.pl/rolety-rzymskie/rolety-rzymskie,prod,12,23.php stanowią niebanalną alternatywę dla tradycyjnych zasłon.
"MEDEA" P.P.H.U. URSZULA ZIMOŃ
Adres:
ul. Kopernika 53A
Kod:
90-552
E-mail:
medea@medea.net.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
636 15 03

Jak dojechać do firmy medea.net.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 12.12.2014
Marka Villa Decor powstała kilka lat temu i do dziś gości w sklepie internetowym oraz w opoczyńskim salonie. Jej nazwa nierozerwalnie wiąże się ze wszystkim tym, co może stanowić...