Proszę czekać...
zamknij

Medycyna

Brak obrazka

Laserdent

Dodano: 05.07.2013
Klinika stomatologiczna Laserdent poleca się jako doświadczony zespół dentystów świadczących między innymi zabiegi leczenia zębów (w tym implantologii), a także stomatologii estetycznej. Doradzamy naszym pacjentom, uprzedzamy o wszelkich komplikacjach oraz opiekujemy się po samym zabiegu. Dzięki doświadczeniu, jakie zbieraliśmy na pogotowiu, jesteśmy w stanie poradzić sobie z nawet najbardziej trudnymi przypadkami leczenia zębów.
Brak obrazka

Mobilne Badania

Dodano: 07.02.2015
Agencja Mobilne Badania już od kilku lat zajmuje się organizacją eventów medycznych. Do swoich zadań podchodzimy z zaangażowaniem i oddaniem, kompleksowo i profesjonalnie podchodząc do wszystkich kwestii organizacyjnych, jak i promocyjnych. Dzięki doświadczeniu umiemy poradzić sobie z trudnymi i niespodziewanymi wydarzeniami, a każda przygotowana przez nas akcja musi być perfekcyjnie zaplanowana i zrealizowana. Dzięki temu udało nam się przebadać już 120 tysięcy pacjentów, a współpraca z ponad 1 300 lekarzami i farmaceutami sprawia, że nasze perspektywy na przyszłość są jeszcze lepsze.
Więcej o firmie: Marketing medyczny, Marketing aptek
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 01.04.2020
Salve Medica to klinika zatrudniająca lekarzy specjalistów wielu różnych dziedzin.  Miastami, w których ona działa są Warszawa i Łódź. Miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa każdego pacjenta to wyznaczniki jakości, którymi kieruje się Salve Medica. Poza udzielaniem porad medycznych jej pracownicy zajmują się także wykonywaniem drobnych zabiegów operacyjnych - np. w ramach leczenia żylaków. Dzięki szerokiemu panelowi badań w klinice istnieje możliwość zdiagnozowania i prowadzenia terapii również tych rzadziej występujących schorzeń. 
Więcej o firmie: Leczenie chrapania łódź

Wizyta u dermatologa. Co warto o niej wiedzieć ?

Zmiana skórna powoduje wśród wielu osób niepokój, stres i dyskomfort. Często towarzyszy jej także wstyd, który powoduje brak chęci skonsultowania naszego przypadku z lekarzem.

Zmiany skórne u dorosłych

Często sądzimy, że pewne choroby i dolegliwości mogą dotyczyć tylko wybranej grupy ludzi. Tak jest przecież z trądzikiem.