Proszę czekać...
zamknij

Motoryzacja i transport

Strona Alkotestery

Alkotestery

Dodano: 18.08.2015
Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą alkomatów w sklepie internetowym firmy Alkotestery. Profesjonalna obsługa oraz produkty najwyższej jakości z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży najlepszych jakościowo i dających wiarygodne wyniki alkomatów. W bogatej ofercie firmy znajdą Państwo zarówno alkomaty jednorazowe, jak i użytku wielokrotnego. Wszelkie szczegóły dotyczące poszczególnych modeli znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy na udane zakupy!
Brak obrazka

Auto szkoła Extreme

Dodano: 06.06.2016
Szukasz profesjonalnie prowadzonych zajęć z prawa jazdy? Jeżeli tak, koniecznie sprawdź ofertę auto szkoły Extreme, która od lat szkoli kierowców w województwie łódzkim! Firma Extreme oferuje przede wszystkim rzetelnie przekazywaną wiedzę kursantom w nowoczesnych salach dydaktycznych oraz naukę jazdy prowadzoną przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów. Każdego kursanta w naszej auto szkole traktujemy indywidualnie, dostosowując się do jego preferencji oraz godzin, w których chciałby jeździć samochodem kursowym. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej Extreme!
Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 09.07.2016
Nasza szkoła nauki jazdy od 1990 roku działa na rynku realizowania dla naszych klientów profesjonalnie przygotowywanych kursów nauki jazdy, które zapewniają naszym kursantom zarówno odpowiednie przygotowanie do zdawania egzaminów na poszczególne kategorie prawa jazdy a jednocześnie indywidualnie dopasowaną naukę i realizowaną przez zespół doświadczonych instruktorów. Zapewniamy również specjalistyczne kursy oraz szkolenia dla kierowców. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy!
Brak obrazka

Firstdrive

Dodano: 24.07.2019
Zlokalizowany w samym centrum Łodzi Ośrodek Kształcenia Kierowców First Drive oferuje profesjonalne szkolenia dla kandydatów na kierowców. Zapewnia wysoki poziom nauki i opiekę dedykowanych instruktorów. Stawia na naukę prawidłowych odruchów podczas jazdy samochodem i bezpieczne prowadzenie pojazdu. W szkole pracują doświadczeni instruktorzy nauki i techniki jazdy. Dysponują szeroką wiedzą, którą umiejętnie przekazują kursantom. Ośrodek zapewnia indywidualne podejście, miłą atmosferę i konkurencyjne ceny kursów. 
Brak obrazka

Krotoski-Cichy

Dodano: 07.01.2014
Firma Krotoski i Cichy współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi jak i biznesowymi. Dostarczamy samochody używane, nowe oraz flotowe. Jesteśmy zespołem specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie oraz niebywałe umiejętności techniczne. W każdym z naszych 19 punktów sprzedażowych znajduje się także serwis naprawczy i blacharnia. Gwarantujemy przystępne ceny i wysoką jakość. Krotoski i Cichy dbają o wszystkich swoich klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami i usługami!
Więcej o firmie: Dealer Audi i VW
Strona Landcar

Landcar

Dodano: 16.03.2017
Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w ramach dystrybuowania samochodów marki Kia, gdzie jako autoryzowany dealer jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonanie poszczególnych  usług dla naszych klientów w sposób sprawny na każdym etapie współpracy. Jednocześnie w naszej firmie współpracujemy zarówno z klientami firmowymi a także indywidualnymi. W naszej firmie posiadamy zarówno szeroki zakres samochodów najnowszych  modeli Kia a jednocześnie oferujemy  samochody używane. 
Strona Licki

Licki

Dodano: 10.03.2021
Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług związanych z serwisem biurowym. Naszym klientom zapewniamy uzupełniające usługi w postaci prac konserwatorskich, które obejmują zawieszanie map czy obrazów, montaż mebli, instalacje zmywarek. Opiekujemy się flotami samochodowymi, jako firma, która posiada doświadczenie w obsłudze własnej floty pojazdów już od 2007 roku. Opieka polega na przeprowadzaniu samochodów do i z serwisu wulkanizacji. Oferujemy odbiór nowej floty z salonu i przeprowadzanie do miejsca wyznaczonego.
Strona Monsters

Monsters

Dodano: 06.07.2018
Specjalnością naszej firmy jest świadczenie usług na rynku przewozów osób, gdzie możemy zapewnić wykonanie zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług związanych z transportowaniem osób zarówno przy obsługiwaniu klientów indywidualnych oraz firmowych. Nasza firma dysponuje nowoczesnym parkiem samochodów co pozwala nam zapewnić odpowiednio dopasowane samochody do długości obsługiwanych tras. Nasza firma zapewnia obsługę między innymi podróży krajowych, zagranicznych a także wycieczek, imprez okolicznościowych.
Brak obrazka

Run

Dodano: 23.09.2015
Wszystkie usługi naszej firmy, które realizujemy w ramach przeprowadzek możemy na rzecz naszych klientów wykonać w sposób solidny oraz terminowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na polskim rynku, co pozwala nam zapewnić wszystkim naszym klientom sprawne przeprowadzenie każdej przeprowadzki oraz indywidualne dopasowanie poszczególnych usług związanych między innymi z wykonaniem montażu oraz demontażu mebli czy urządzeń biurowych w sposób szybki oraz bezpieczny. Wykonujemy również transport towarów.
Więcej o firmie: Przeprowadzka, Przeprowadzki