Proszę czekać...
zamknij

Przemysł i gospodarka

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Firma Galvanopartners to firma, która oferuje profesjonalne rozwiązania dla zakładów zajmujących się powierzchniowa obróbką metali, stosowaną w celach jubilerskich, czy w elektrotechnice.  Galvanopartners jest oficjalny przedstawicielem oraz dystrybutorem urządzeń renomowanych firm, takich jak LM Finishing Systems, czy Siebec. W ofercie można znaleźć filtry, pompy, wirówki, czy pompy dozujące i elementy sterujące. Galvanopartners to również pomoc w projektowaniu oraz tworzeniu kompletnych linii technologicznych, a także pomoc w ich nadzorowaniu i utrzymaniu w pełnej sprawności.
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług produkowania wysokiej jakości wyrobów z rynku drutu oraz wyrobów z drutu. Wszystkie nasze wyroby realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, co wynika z posiadania w naszej firmie między innymi wydajnej linii do trawienia walcówki, nowoczesnej linii cynkowania, pieców do drutów i walcówek. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić szeroki asortyment najwyższej jakości wyrobów z drutu, które jesteśmy w stanie dostarczyć również w ramach dużych zamówień.
Brak obrazka

Printor

Dodano: 15.04.2013
Firma Printor od ponad 25 lat zajmuje się produkcją podzespołów elektronicznych i obwodów drukowanych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować kompleksowe usługi w tym zakresie, co potwierdzają setki zrealizowanych inwestycji i projektów. Współpracujemy z klientami działającymi na różnorodnych, polskich i zagranicznych rynkach. Oferujemy rozwiązania dla telekomunikacji, energetyki, motoryzacji, a nawet medycyny. Nasza wykwalifikowana kadra gwarantuje najwyższą jakość i zadowolenie klientów.
Brak obrazka

Soldar

Dodano: 14.12.2013
W naszej pracy liczy się przede wszystkim efektywność działania i kompetencje. Soldar posiada te przymioty. Działamy w branży już 6 lat więc dokładnie znamy się na technologii. W naszej ofercie znaleźć można takie usługi jak serwisowanie instalacji, ich projektowanie oraz montaż a także uruchamianie instalacji. Zlecone prace wykonujemy terminowo i z niezwykłą dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły. Soldar to kompetentny partner z którego pracy będziecie na pewno bardzo zadowoleni. Nasza firma zna się na energii solarnej.
Więcej o firmie: Fotowoltaika, Panele fotowoltaiczne