Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Endermologia dla pięknej figury

Strona Select Beauty

Select Beauty

Dodano: 21.03.2020
Salon Select Beauty tworzony jest przez zespół dyplomowanych kosmetologów, którzy podczas wykonywanych zabiegów na pierwszym miejscu stawiają ich jakość i satysfakcję klienta. Profesjonalna kadra specjalistów dba o każdy detal świadczonych usług od rozmowy wstępnej, przez zabiegi pielęgnacyjne, modelujące, epilujące aż po ostatnie chwile rozmowy z klientem. Priorytetem działań firmy jest satysfakcja klienta z wykonanego zabiegu, a rzetelność i solidność są jej wizytówką na rynku usług kosmetycznych.

Endermologie LPG Alliance

Endermologia LPG Allinace to innowacyjny zabieg kosmetologiczny wykonywany w salonie Select Beauty. Ze względu na swoją wysoką skuteczność i bezinwazyjność określana jest również jako lifting bez skalpela. Głównym zadaniem zabiegu jest modelowanie sylwetki i niwelowanie cellulitu.

Endermologia przynosi efekty już po pierwszym masażu, ale ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie. Sama procedura polega na przykładaniu specjalnej głowicy urządzenia do skóry. Głowica działa podciśnieniowo i pobudza komórki, aby w efekcie doszło do przyspieszenia metabolizmu.

Endermologia LPG Alliance należy do jednych z bezpieczniejszych zabiegów kosmetologicznych, ale mimo to nie powinna być wykonywana u pewnej grupy osób ze względu na pewne przeciwwskazania. Należą do nich między innymi: choroby skóry, żylaki, przepuklina, infekcje wirusowe. Więcej informacji na ten temat uzyska się wchodząc na https://selectbeauty.pl/zabiegi/modelowanie-sylwetki/endermologie-lpg-alliance/.

Select Beauty
Adres:
Nowomiejska 5/U1
WWW:
Kod:
91-414
E-mail:
office@selectbeauty.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
668 520 947

Jak dojechać do firmy Select Beauty?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Mobilne Badania

Dodano: 07.02.2015
Agencja Mobilne Badania już od kilku lat zajmuje się organizacją eventów medycznych. Do swoich zadań podchodzimy z zaangażowaniem i oddaniem, kompleksowo i profesjonalnie podchodząc do...
Więcej o firmie: Marketing medyczny, Marketing aptek
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 01.04.2020
Salve Medica to klinika zatrudniająca lekarzy specjalistów wielu różnych dziedzin.  Miastami, w których ona działa są Warszawa i Łódź. Miła atmosfera oraz profesjonalna...
Więcej o firmie: Leczenie chrapania łódź
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 10.05.2014

Salon urody Aspasja od wielu lat z powodzeniem działa na łódzkim rynku kosmetycznym. Szeroka oferta salonu dostosowana jest do kobiet w każdym wieku i do wszelkich ich potrzeb...

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 10.05.2014

Jesteśmy salonem kosmetycznym i SPA. Prowadzimy działalność na terenie Łodzi. Kierujemy ofertę do mężczyzn i kobiet dbających na co dzień o piękno swojego ciała. Posiadamy kwalifikacje...

Więcej o firmie: Odchudzanie Łódź

Wizyta u dermatologa. Co warto o niej wiedzieć ?

Zmiana skórna powoduje wśród wielu osób niepokój, stres i dyskomfort. Często towarzyszy jej także wstyd, który powoduje brak chęci skonsultowania naszego przypadku z lekarzem.

Zmiany skórne u dorosłych

Często sądzimy, że pewne choroby i dolegliwości mogą dotyczyć tylko wybranej grupy ludzi. Tak jest przecież z trądzikiem.