Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Nowoczesna i szybka epilacja laserowa w Select Beauty

Strona Select Beauty

Select Beauty

Dodano: 21.03.2020
Salon Select Beauty tworzony jest przez zespół dyplomowanych kosmetologów, którzy podczas wykonywanych zabiegów na pierwszym miejscu stawiają ich jakość i satysfakcję klienta. Profesjonalna kadra specjalistów dba o każdy detal świadczonych usług od rozmowy wstępnej, przez zabiegi pielęgnacyjne, modelujące, epilujące aż po ostatnie chwile rozmowy z klientem. Priorytetem działań firmy jest satysfakcja klienta z wykonanego zabiegu, a rzetelność i solidność są jej wizytówką na rynku usług kosmetycznych.

Epilacja laserowa

Nowoczesny salon kosmetyczny Select Beauty gwarantuje profesjonalne usługi kosmetologiczne obejmujące również zabiegi na twarz i ciało. Siedziba salonu mieści się przy ulicy Nowomiejskiej 5/U1 w Łodzi. W ofercie znajdują się między innymi: pielęgnacja twarzy, modelowanie sylwetki, makijaż tradycyjny oraz makijaż permanentny.

Wizyta w salonie to nie tylko przyjemność dla ciała, ale także sympatycznie spędzony czas w miłej atmosferze. W ramach zabiegów i konsultacji kosmetolodzy udzielają także porad dotyczących domowej pielęgnacji.

Jedną z oferowanych usług, znajdujących się w podstawowej ofercie gabinetu, jest epilacja laserowa wykonywana za pomocą lasera Thunder MT (o tej metodzie więcej na https://selectbeauty.pl/zabiegi/depilacja-laserowa-lodz/thunder-mt/). Nowoczesne urządzenie zapewnia doskonałą skuteczność w krótkim czasie. Laser usuwa owłosienie z małych, jak i większych partii ciała. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, ponieważ urządzenie posiada funkcję chłodzenia. Wykonanie zabiegu poprzedza specjalistyczny wywiad, podczas którego kosmetolog zbiera podstawowe dane o stanie zdrowia pacjenta.

Select Beauty
Adres:
Nowomiejska 5/U1
WWW:
Kod:
91-414
E-mail:
office@selectbeauty.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
668 520 947

Jak dojechać do firmy Select Beauty?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 01.04.2020
Salve Medica to klinika zatrudniająca lekarzy specjalistów wielu różnych dziedzin.  Miastami, w których ona działa są Warszawa i Łódź. Miła atmosfera oraz profesjonalna...
Więcej o firmie: Leczenie chrapania łódź
Brak obrazka

e-skleportopedyczny.pl

Dodano: 15.09.2016
W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór sprzętu oraz akcesoriów ortopedycznych i medycznych. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami i dystrybutorami, co pozwala nam...
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 08.05.2014

Nasz salon kosmetyczny funkcjonuje już od 14 lat. Wiele lat doświadczeń pozwala nam stosować najwyższej jakości, kompleksowe zabiegi kosmetyczne oraz medycyny estetycznej. Realizujemy...

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 10.05.2014

Salon urody Aspasja od wielu lat z powodzeniem działa na łódzkim rynku kosmetycznym. Szeroka oferta salonu dostosowana jest do kobiet w każdym wieku i do wszelkich ich potrzeb...

Zmiany skórne u dorosłych

Często sądzimy, że pewne choroby i dolegliwości mogą dotyczyć tylko wybranej grupy ludzi. Tak jest przecież z trądzikiem.

Wizyta u dermatologa. Co warto o niej wiedzieć ?

Zmiana skórna powoduje wśród wielu osób niepokój, stres i dyskomfort. Często towarzyszy jej także wstyd, który powoduje brak chęci skonsultowania naszego przypadku z lekarzem.