Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Panele fotowoltaiczne - energia odnawialna Soldar

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 14.12.2013
W naszej pracy liczy się przede wszystkim efektywność działania i kompetencje. Soldar posiada te przymioty. Działamy w branży już 6 lat więc dokładnie znamy się na technologii. W naszej ofercie znaleźć można takie usługi jak serwisowanie instalacji, ich projektowanie oraz montaż a także uruchamianie instalacji. Zlecone prace wykonujemy terminowo i z niezwykłą dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły. Soldar to kompetentny partner z którego pracy będziecie na pewno bardzo zadowoleni. Nasza firma zna się na energii solarnej.
Więcej o firmie: Fotowoltaika, Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne

SOLDAR to specjaliści od odnawialnych źródeł energii. Głównym zakresem naszego działania są instalacje fotowoltaiczne, ale także mniejsze turbiny wykorzystywane w instalacjach wiatrowych. Jesteśmy również jedną z najbardziej doświadczonych firm w tej branży, za którą stoi aż sześć lat aktywnej działalności i rozwoju.

W naszej ofercie znajdziecie panele fotowoltaiczne, które są bardzo ważne jeśli chcemy wykorzystywać energię słoneczną do ogrzewania wody oraz oświetlania pomieszczeń. Ta energia może być bardzo przydatna w praktyce ponieważ pozwoli nam poczynić duże oszczędności.

W jaki sposób działają takie panele? Wykorzystują one efekt fotowoltaiczny. Polega to na tym, że zbierają promienie słoneczne, następnie są te promienie konwertowane aby zamienić je w energię innego rodzaju. W taki sposób działa ta technologia.

Nasza firma jest w stanie zapewnić Wam doskonałe rozwiązania i efekty. Przekonajcie się o tym sami nawiązując z nami współpracę. Serdecznie zapraszamy.

www.soldar.pl
Adres:
Wróblew 33/10
WWW:
Kod:
95-035
E-mail:
biuro@soldar.pl
Miasto:
Ozorków
Telefon:
882 831 100
GPS     N: 51° 57' 47"     E: 19° 17' 28"

Jak dojechać do firmy Soldar?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług produkowania wysokiej jakości wyrobów z rynku drutu oraz wyrobów z drutu. Wszystkie nasze wyroby realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych...
Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Firma Galvanopartners to firma, która oferuje profesjonalne rozwiązania dla zakładów zajmujących się powierzchniowa obróbką metali, stosowaną w celach jubilerskich, czy w...
Brak obrazka

Printor

Dodano: 15.04.2013
Firma Printor od ponad 25 lat zajmuje się produkcją podzespołów elektronicznych i obwodów drukowanych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować kompleksowe usługi w tym zakresie,...