Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Energia słoneczna z fotowoltaiki - SOLDAR

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 14.12.2013
W naszej pracy liczy się przede wszystkim efektywność działania i kompetencje. Soldar posiada te przymioty. Działamy w branży już 6 lat więc dokładnie znamy się na technologii. W naszej ofercie znaleźć można takie usługi jak serwisowanie instalacji, ich projektowanie oraz montaż a także uruchamianie instalacji. Zlecone prace wykonujemy terminowo i z niezwykłą dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły. Soldar to kompetentny partner z którego pracy będziecie na pewno bardzo zadowoleni. Nasza firma zna się na energii solarnej.
Więcej o firmie: Fotowoltaika, Panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika

Nasza firma zajmuje się wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii. Dzięki naszym umiejętnościom i wiedzy możemy tworzyć instalacje wiatrowe i fotowoltaiczne.

Nasza działalność opiera się na szerokiej wiedzy i umiejętnościach, a także bogatemu doświadczeniu zdobytemu przez sześć lat działalności na rynku. Warto poważnie pomyśleć o wykorzystaniu energii solarnej do naszych celów. W tym celu powstała fotowoltaika. Jest ona bardzo efektywnym sposobem na wykorzystanie promieni słonecznych w służbie człowieka.

Wystarczy mieć kilka paneli solarnych i zamontować je na budynku (fasada lub dach). Będą one zbierać energię w szybki sposób. Możecie dzięki temu zbierać ją i następnie wykorzystywać na przykład po to, żeby na ten przykład ogrzewać wodę lub oświetlać obiekty, pomieszczenia i place. Krótko mówiąc, ta energia jest przydatna.

Zapewniamy, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu macie gwarancje doskonałych efektów. Sprawdźcie nas.

http://www.soldar.pl/fotowoltaika/
Adres:
Wróblew 33/10
WWW:
Kod:
95-035
E-mail:
biuro@soldar.pl
Miasto:
Ozorków
Telefon:
882 831 100
GPS     N: 51° 57' 47"     E: 19° 17' 28"

Jak dojechać do firmy Soldar?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Printor

Dodano: 15.04.2013
Firma Printor od ponad 25 lat zajmuje się produkcją podzespołów elektronicznych i obwodów drukowanych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować kompleksowe usługi w tym zakresie,...
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Specjalnością naszej firmy jest realizowanie usług produkowania wysokiej jakości wyrobów z rynku drutu oraz wyrobów z drutu. Wszystkie nasze wyroby realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych...
Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Firma Galvanopartners to firma, która oferuje profesjonalne rozwiązania dla zakładów zajmujących się powierzchniowa obróbką metali, stosowaną w celach jubilerskich, czy w...