Proszę czekać...
zamknij

Sport i turystyka

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Gdzie leży Jastrzębia Góra? Na samej północy Polski, nad Bałtykiem, tam gdzie jest najpiękniejsze malownicze wybrzeże klifowe. Jastrzębia Góra to jeden z najbardziej znanych nadmorskich kurortów. W Jastrzębiej Górze znajduje się nasz hotel. Oferujemy komfortowy wypoczynek w trzygwiazdkowym turystycznym obiekcie ze wspaniałymi, wygodnymi pokojami dostosowanymi do potrzeb naszych Gości. Ponadto mamy wyśmienitą kuchnię, a nasz hotel jest położony zaledwie 100 metrów od urokliwej piaszczystej plaży. Zapraszamy do spędzenia wyjątkowych wakacji nad Bałtykiem.
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 21.08.2015
W ramach oferty naszego klub fitness zapewniamy różne programy treningowe, które przygotowane zostały i są realizowane przez wykwalifikowanych instruktorów. Prowadzimy zajęcia między innymi z pliates, salsy, cardio. Oferujemy programy dopasowane do predyspozycji oraz zaawansowania danej osoby w zakresie realizowania intensywnego treningu. Na terenie klubu działa również kompleksowo wyposażona siłownia, która posiada nowoczesne urządzenia treningowe renomowanych producentów. Nasi instruktorzy oferują również indywidualne wsparcie.
Więcej o firmie: Fitness dla seniora, Trener squash
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
Firma SMMASH specjalizuje się w produkcji i sprzedaży odzieży sportowej, przeznaczonej dla profesjonalnych zawodników mma i muay thai, a także dla amatorów i pasjonatów sztuk walki. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy rashguardy mma, idealne do codziennych treningów, ale świetnie spisujące się także w trakcie zawodów. Posiadamy również wybór spodenek i t-shirtów. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się unikalnym designem, który w razie potrzeby wykonujemy także na specjalne zamówieni klubów sportowych, zawodników i klientów indywidualnych.