Proszę czekać...
zamknij

Szkolenia

Brak obrazka

HR Partners

Dodano: 27.03.2013
Szukasz nowych pracowników do swojej firmy? Chciałbyś, by były to osoby możliwie najlepiej wykwalifikowane i spełniające wszystkie Twoje wymagania? Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą firmy HR Partners. Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych, szkoleniowych oraz doradztwie personalnym. Zaufaj naszemu bogatemu doświadczeniu i znajdź odpowiednie osoby na stanowiska w Twojej firmie. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.
Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 13.12.2015
Nasza aplikacja to nowoczesne narzędzie, które pozwala na tworzenie własnych ścieżek rozwoju osobistego, które na podstawie preferencji, stylu życia danej osoby są w stanie wyznaczyć właściwe diagnozy na podstawie, których można podejmować działania prowadzące od osiągnięcia wyznaczonych celów. Jednocześnie za pośrednictwem naszej aplikacji użytkownicy zyskują również dostęp do wsparcia ze strony doświadczonych coachów oraz trenerów. Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo użytkowania aplikacje i przechowywania danych.
Więcej o firmie: Asertywność w pracy
Strona Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Kursy i Szkolenia - Atut Szkoła

Dodano: 28.05.2018
W naszych szkołach oraz placówkach oświatowych zapewniane są szkolenia oraz kursy. Pozwalają one na zapewnienie kompetencji zawodowych. Uzyskanie nowych kompetencji czy też zwiększenie kwalifikacji zawodowych pozwala na zapewnienie potwierdzenia ich po naszych kursach poprzez uzyskanie zarówno zaświadczeń na drukach MEN a także certyfikatów. Jednocześnie kursy i szkolenia dostępne są w szerokim zakresie w naszych szkołach, które działają na terenie całego kraju w 21 miastach. Gwarantujemy również wysoki standard realizowania zamówień.
Więcej o firmie: Kursy zawodowe