Proszę czekać...
zamknij

Usługi budowlane

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 28.08.2015
Firma Pulako posiada w swojej ofercie posadzki najlepszych producentów. Osobom planującym nawierzchnię do parkingów podziemnych i garaży rekomenduje posadzkę Eurofloor RCWA. EUROFLOR RCWA jest wodorozcieńczalną powloką na bazie żywicy epoksydowej i utwardzacza aminowego. W zależności od grubości stosowana jest albo jako zabezpieczenie podłóg betonowych i ścian w pomieszczeniach o niskiej wilgotności powietrza: w garażach, magazynach, przejściach podziemnych itp. albo jako zabezpieczenie podłóg betonowych i ścian w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych o średnim i dużym natężeniu ruchu i podwyższonych wymogach higienicznych. Charakteryzuje się wysokim uodpornieniem chemicznym oraz zapobiega pyleniu.
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 05.08.2016

Wapol to profesjonalna firma zajmująca się montażem i sprzedażą wykładzin. Nasza firma działa na rynku od 2007 roku. Posiadamy szeroką ofertę produktów oraz usług, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wapol to wykładziny PVC, dywanowe i sportowe. Stawiamy na połączenie estetyki i funkcjonalności oferując nasze rozwiązania zarówno biurom jak i instytucjom czy firmom. Jeśli zależy Ci na otrzymaniu najwyższej jakości to postaw na nas. Serdecznie zapraszamy.

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 03.08.2016
Doświadczenie naszej firmy pozwala nam zapewnić naszym klientom biznesowym realizowanie usług dotyczących zarówno zarządzania a także kontrolowania wód gruntowych, które możemy wykonać zarówno na terenie kraju oraz poza granicami kraju. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych usług dla różnych branż w zakresie między innymi odwodnienia oraz kontrolowania wód gruntowych, wiercenia studni oraz odwiertów badawczych, które możemy wykonać z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.