Proszę czekać...
zamknij

Usługi i zakupy

Brak obrazka

Alpako

Dodano: 14.06.2016

Alpako to jeden z wiodących na rynku krajowym producentów materiałów samoprzylepnych. Dokładnie je opisujemy, włączając w charakterystykę stosowane technologie produkcji. Jesteśmy zwolennikami przejrzystości. Posiadamy bezpłatny dział projektowy, w którym określą Państwu swoje wymagania odnośnie wizerunku taśm pakowych z nadrukiem. Projekt graficzny sporządzamy w formacie niezobowiązującym, aby nawiązywać współpracę tylko na uczciwych warunkach. Dbamy po prostu o satysfakcję odbiorców. Tym lojalnym zapewniamy atrakcyjne rabaty.

Strona Aro Logistics

Aro Logistics

Dodano: 08.05.2015
Jesteśmy nowoczesną firmą logistyczną działającą w branży od wielu lat, Nasze doświadczenie, wiedza praktyczna, profesjonalizm oraz zaangażowanie pozwalają nam realizować nawet najbardziej wymagające zadania powierzone przez Klientów z dużą rzetelnością. Swoje wsparcie oferujemy na polach takich, jak między innymi obsługa logistyczna outsourcing logistyczny, a także magazynowanie i wiele więcej. Gwarantujemy atrakcyjne i konkurencyjne stawki współpracy oraz sprawną realizację wszelkich zleceń. Poznaj szczegóły na www już w tej chwili!
Więcej o firmie: Co-packing, Logistyka ecommerce
Brak obrazka

Eujuicers

Dodano: 11.04.2015
Zapewniamy na polskim rynku pochodzące od jednego z największych dystrybutorów na europejskim rynku sokowirówki oraz wyciskarki do soków. Oferujemy modele posiadające nowoczesne funkcje, które pozwalają między innymi na uzyskanie dużej wydajności przy produkowani soków. Nasze wyciskarki pozwalają również na korzystanie z takich funkcji, jak mielenie kawy czy zboża, robienie musów, przecierów, dżemów, puree, sorbetów. Zapewniamy urządzenia niezawodne, które posiadają wieloletnie gwarancje, które wynoszą nawet 15 lat.
Więcej o firmie: Sokowirówki, Wyciskarka do soków
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 05.06.2017
Strona gazetomania.pl powstała po to by tworzyć niebanalne, wyjątkowe prezenty na różne okazje. Gazeta ze zdjęciem ukochanej osoby na stronie głównej podarowana w święto zakochanych będzie prezentem o którym przez długi czas nie zapomni. Najbliższa twojemu sercu osoba uhonorowana gazetą z artykułem na swój temat na stronie głównej będzie czuła się jak gwiazda. Teraz dzięki gazetomanii możesz sprawić, że Twoi najbliżsi będą czuli się wyjątkowo. Wywiad z obchodzącym okrągłą rocznicę solenizantem będzie wzbudzał zainteresowanie.
Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 25.03.2014
Jesteśmy przekonani, że obsługa techniczna marki Inwemer zaspokoi Państwa indywidualne potrzeby w zakresie utrzymania nieruchomości w idealnym stanie. Zarządzamy technicznie budynkami. Usprawniamy także typowe aspekty eksploatacyjne oraz konserwacyjne. Zatrudniamy doświadczonych i certyfikowanych specjalistów kontrolujących wszystkie grupy urządzeń. Wykonujemy ponadto bieżące naprawy. Dzięki naszym fachowcom wzmacniają Państwo stale wizerunek w oczach klientów. Zadbane i sprawnie działające wnętrza sprzyjają realizacji bieżących zadań.
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 20.01.2014
Świadcząc swoje usługi wyróżniamy się przede wszystkim profesjonalizmem i bogatą ofertą. Zaskakujemy klientów dużym zaangażowaniem w to co robimy. Doradzamy im w zakresie wyboru usług pracowników tymczasowych, ochrony osób i mienia, obsługi technicznej oraz usług skupiających się na utrzymywaniu czystości. Wszystkie oferujemy na terenie całej Polski, w wyróżnionych miastach każdego województwa. Dzięki temu korzystać z nich mogą praktycznie wszyscy, niezależnie od tego w jakim regionie kraju działają.
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 30.01.2015
Poszukujesz firmy sprzątającej wielkie powierzchnie, która zapewni wysoką jakość usług? Właśnie znalazłeś. Zajmujmy się profesjonalnym sprzątaniem biur, instytucji, przedsiębiorstw produkcyjnych, centrów handlowych i logistycznych. Od 19 lat obsługujemy klientów, dostosowując ofertę do ich potrzeb, oferując nowoczesne rozwiązania i sprawną organizację. To sprawia, że zaufali nam między innymi Bank BGŻ, ZUS i PGE. Bądź jednym z nich. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Brak obrazka

Posterclub

Dodano: 08.06.2016
Prowadzony przez nas sklep z akcesoriami dla plastyków to najlepiej przygotowana oferta na rynku. Mamy dla Państwa wszystkie niezbędne do codziennej pracy produkty, które pozwalają prowadzić działania plastyczne i malarskie. Odwiedzając nasz sklep macie Państwo pewność, że wybieracie produkty z najwyższych półek, które pozwolą na przygotowanie doskonałych dzieł sztuki. Dodatkowo wszystkie sprzedawane przez nas produkty są rozprowadzane w niskich cenach co sprawia, że wyposażając się u nas na pewno Państwo zaoszczędzicie a z jakości produktów będziecie zadowoleni.
Strona Reverso

Reverso

Dodano: 26.02.2015
Specyfiką pracy łódzkiej firmy Reverso jest wszechstronność realizowanych zadań. Działająca na polskim rynku usługowym od 2003 roku grupa ludzi specjalizuje się w wykonywaniu zleceń niedostępnych dla przeciętnego robotnika, ponieważ wymagających predyspozycji, a niekiedy też umiejętności wspinaczkowych. Domeną Reverso są prace na wysokościach, czyli wszystko to, co wymaga wspinania się na linach. Począwszy od prac rozbiórkowych przez wieszanie dekoracji, banerów, nietypowe zlecenia ewentowe po tradycyjne sprzątanie dachów każde zlecenie realizowane jest ze szczególną starannością.
Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
Zapewniamy w naszej firmie wyroby obuwnicze dla dzieci w każdym wieku, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić wyroby, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów naturalnych a także w sposób, który pozwala na ograniczenie uszkodzeń. Jednocześnie zapewniamy wygodne zakupy w naszym internetowym sklepie gdzie zapewniamy zarówno szeroki asortyment dostępnych butów a także wygodne zakupy. Oferujemy również obuwie, które jest wykonane z naturalnych materiałów, co pozwala na zapewnienie wygody oraz bezpieczeństwa użytkowania.